Mutassa meg ismerőseinek:

Ügyintéző

Referenciaszám: A246424

Az Ügyintéző álláshirdetés részletei:

Budapest, I. kerületben működő középvállalat

ügyintéző

munkatársat keres.

A betöltendő munkakörbe tartozó főbb feladatok:
- adatfeldolgozás, nyilvántartások vezetése, kezelése
- határidős feladatok nyomon követése

Elvárások:
- felsőfokú végzettség
- felhasználói szintű számítógépes ismeret
- pontos, megbízható, precíz munkavégzés
- monotonitás tűrés
- rugalmas és gyors alkalmazkodás az új feladatokhoz
- jó problémamegoldó készség

- az angol nyelv ismerete előnyt jelent

Jelentkezni az alábbi e-mail címre beküldött önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével lehet 2016. július 19-ig.

Visszajelzést csak a már interjúra behívott pályázóknak tudunk biztosítani.

Egyéb adatok: Ügyintéző

Az álláshirdető cég: Budapesti Középvállalat
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció