Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítési adminisztrátor

Referenciaszám: A246388

Az Értékesítési adminisztrátor álláshirdetés részletei:

A pécsi FX Autóház Kft. gépjármű márkakereskedése

kollégát keres 4 órás munkavégzésre.

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség érettségivel
- jó kommunikációs készség
- hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- "B" kategóriás jogosítvány
- terhelhetőség

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, valamint a bérigény megjelölésével várják 2016-07-31-ig az alábbi e-mail címre, "Értékesítési adminisztrátor" jelige feltüntetésévél!

Egyéb adatok: Értékesítési adminisztrátor

Az álláshirdető cég: FX Autóház Kft.
A munkavégzés helye: Baranya megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Értékesítési adminisztrátor