Mutassa meg ismerőseinek:

Fényező

Referenciaszám: A246269

A Fényező álláshirdetés részletei:

Műszaki beállítottságú vagy? Szeretnéd kamatoztatni járműfényezői szaktudásodat? Akkor itt a helyed!

Vasúti fékrendszereket gyártó partnercégünkhöz keresünk Fényező munkatársat Budapest 23. kerületébe

Feladatok
- Az alkalmazott festék szükség szerinti bekeverése, viszkozitásának beállítása.
- Előírt rétegvastagsági követelmények betartása.
- Festési paraméterek (szikkasztási-, beégetési idő és hőmérséklet) betartása.
- Szükség szerint a festendő alkatrészek előkészítése, rajz szerinti levédése.
- A festési hibák kijavítása.

Munkakör betöltésének feltételei
- Fényező szakmunkás bizonyítvány.
- Minimum 1-3 év festékszórási gyakorlat.
- 3 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Dinamikus fiatalos csapat
- Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Érdeklődni: 0630/98-100-58 Katalin Kissné Szilágyi
vagy
katalin.szilagyi[kukac]randstad.hu

Egyéb adatok: Fényező

Az álláshirdető cég: Randstad Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés