Mutassa meg ismerőseinek:

Gépbeállító

Referenciaszám: A246260

A Gépbeállító álláshirdetés részletei:

Álláslehetőség!

Partnercégünk az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnere, a lemezmegmunkálástól az egyedi gépgyártásig terjed szolgáltatási köre.

Váci telephelyére keres Gépbeállító munkatársat:

Feladatok:
Sz erszámok gyors szakszerű felrakása, gépek beállítása, átállása, folyamatos gyártóképesség, minőségi előírások betartása, karbantartása, előírások betartása,önálló precíz munkavégzés.

Elvárások:
- Fémipari szakképzettség,
- Emelőgép és híddaru kezelői jogosítvány megléte,
- 1-3 év releváns szakmai tapasztalat,
- Több műszakos műszakrend vállalása.

Előny:
- Műanyagüzemi fröccsöntőgépek ismerete.

Amit ajánlunk:
- Azonnali kezdés
- Stabil hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes juttatás

Érdeklődni: 0630/98-100-58 Katalin Kissné Szilágyi
vagy
katalin.szilagyi[kukac]randstad.hu

Egyéb adatok: Gépbeállító

Az álláshirdető cég: Randstad Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés