Mutassa meg ismerőseinek:

Marketing asszisztens 4-6 órában

Referenciaszám: A245816

A Marketing asszisztens 4-6 órában álláshirdetés részletei:

XI.kerületi szolgáltató cég Marketing asszisztens

munkatársat keres 4-6 órában, Gyesen lévőknek is!

 Főbb feladatok, munkák:

 A marketing osztály adminisztrációs feladatainak ellátása

 kereskedelmi támogató anyagok, pályázatok, prezentációk elkészítése

 közreműködés rendezvényszervezési és koordinációs feladatokban

 Az álláshoz tartozó elvárások:

 Középfokú végzettség

 Jó szövegírási képesség, precizitás

 Magas szintű számítógépes felhasználói szintű ismerete(Office,

képszerkesztő szoftverek, Photoshop)

 Amit kínálunk:

 Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég

 Komoly szakmai fejlődési lehetőség

 Innovatív szemléletű, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: XI. kerület, Budafoki út 60.

Fényképes önéletrajzát küldje el a lenti e-mail címre „marketing asszisztensi” jeligével.

Egyéb adatok: Marketing asszisztens 4-6 órában

Az álláshirdető cég: Taképszolg Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR

Jelentkezés az állásra: Marketing asszisztens 4-6 órában