Mutassa meg ismerőseinek:

Villanyszerelő / épületvillamossági szerelő

Referenciaszám: A245571

A Villanyszerelő / épületvillamossági szerelő álláshirdetés részletei:

Német cégcsoport a Paco personaldienstleistungen GmbH munkaerő-kölcsönző, -közvetítő cég, villanyszerelő / épületvillamossági szerelő kollégákat keres müncheni állandó munkákra.
Feladatok:
• Üzemzavarok és meghibásodások elhárítása, hibakeresés
• Ipari csarnokok működésének zavartalan biztosítása
• Villamossági rendszer karbantartása, karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
Elvárások:
• legalább villamossági szerelő, épületvillamosság és energetikai szakmunkás végzettség
• 1-3 év szakmai tapasztalat
• jó műszaki felfogással, műszakirajz és szerelési terv ismeretekkel, és pontos kivitelezéssel
• Önálló munkavégzésre képes, megbízható és kész új ismeretek elsajátítani
• Ügyfélorintált, jó kapcsolatteremtő, tud csapatban is dolgozni
• Ápolt megjelenés
• „B” kategóriás jogosítvány gépjármű vezetési gyakorlattal
• minimum középfokú német nyelvtudás
• önéletrajz - német nyelven természetesen
Amit kínálunk:
• Bérezés: 10,00 EUR bruttó órabér
• évi 24 nap szabadság
• szállás keresésben segítünk
• szakmai fejlődési lehetőség
• teljes munkaidő
• hosszú távú munkalehetőség
• étkezési hozzájárulás (az adószabályok szerint)
• Ingyenes munkaruha és védőeszköz nyújtása

Felkeltettük az érdeklődését? Akkor küldje el fényképes német nyelvű önéletrajzát és bizonyítványainak másolatát e-mailben.
Örömmel várjuk jelentkezését!

Egyéb adatok: Villanyszerelő / épületvillamossági szerelő

Az álláshirdető cég: Paco Personaldienstleistungen GmbH
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Villanyszerelő / épületvillamossági szerelő