Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítés, marketing

Referenciaszám: A245564

Az Értékesítés, marketing álláshirdetés részletei:

Előnyt jelenthet szakirányú végzettség és gyakorlat a munkavégzés során.

Feladatok:
ügyfelek felkutatása, tájékoztatása
csoport vezetése
a feladatkörhöz szükséges tudásanyag elsajátítása

Elvárások:
hatékony kommunikáció az ügyféllel
önálló, dinamikus munkavégzés
kitartás, elkötelezettség
csapatmunka
internet elérhetőség, felhasználói ismeretek

Előnyök:
saját időbeosztás
meg tudja oldani az anyagi gondjait, ha pntosan betartja a munkavégzés lépéseit

Amit nyújtunk:
rugalmas időbeosztás
akár tanulás mellett vagy másodállásként is végezhető
kiemelkedő, teljesítmény alapú jövedelem és juttatások (pl. autó)

Egyéb adatok: Értékesítés, marketing

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR

Jelentkezés az állásra: Értékesítés, marketing