Mutassa meg ismerőseinek:

eladó

Referenciaszám: A245563

Az eladó álláshirdetés részletei:

Ha szereted a divatot, szeretsz emberekkel foglalkozni, ismered a kereskedelem világát, akkor jelentkezz hozzánk ruházati eladónak!!!

Feladatok
A vásárlók szakmai szempontoknak megfelelő kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel, kipakolás
Az áruk kihelyezése és feltöltése, az értékesítések számának növelése a vevői elégedettség elérésével
A MISSQ arculatának gondozása
Aktív részvétel egy integrált és hatékony csapat munkájában

Elvárások
Kereskedelemben, aktív értékesítésben szerzett tapasztalat
Értékesítési készség
Segítőkészség és csapatszellem
Ápolt, barátságos és vevőorientált fellépés
Nyitottság új ismeretek iránt, jókedv
Felelősségtudat, lelkiismeretes és becsületes munkavégzés
Motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség

Előnyök
Szlovák, orosz vagy román nyelvtudás
Az aktuális divattrendek iránti érdeklődés

Amit nyújtunk
Versenyképes jövedelem
Családias légkör
Biztonság
Stabilitás

Egyéb adatok: eladó

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem