Mutassa meg ismerőseinek:

Műszaki eladó - Budaörs

Referenciaszám: A245560

A Műszaki eladó - Budaörs álláshirdetés részletei:

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. A vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Feladatok
teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára
pontos igényfelmérés
szakszerű értékesítés
rendelések és vevőrendelések kezelése
vevőkkel való teljes kapcsolattartás
az áruház feltöltöttségének biztosítása

Elvárások
műszaki cikk eladói vagy annál magasabb szintű kereskedelmi végzettség
hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
készség a csapatmunkára
erkölcsi bizonyítvány

Előnyök
német és/vagy angol nyelv ismerete
hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
targoncavezetői jogosítvány

Egyéb adatok: Műszaki eladó - Budaörs

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Műszaki eladó - Budaörs