Mutassa meg ismerőseinek:

Pénztáros - Fót

Referenciaszám: A245558

A Pénztáros - Fót álláshirdetés részletei:

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. A vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Feladatok
aktív részvétel a vevőbarát pénztári környezet megvalósításában
az áruház pénztári szolgáltatásainak magas színvonalú teljesítése
pénztárgép kezelése
készpénz és egyéb fizetőeszközök megfelelő kezelése
vevőmegbízások kezelése
kasszasor feltöltése
fogyóeszközök ellenőrzése, biztosítása
az OBI sztenderdek, rutinok betartása

Elvárások
szakirányú végzettség
számítógép felhasználói szintű ismerete
kommunikatív személyiség
vevőközpontú gondolkodás
pontos, megbízható munkavégzés
segítőkész hozzáállás
jó csapatjátékos
erkölcsi bizonyítvány

Előnyök
hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Egyéb adatok: Pénztáros - Fót

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Kereskedelem