Mutassa meg ismerőseinek:

Áruátvevő - Fót

Referenciaszám: A245556

Az Áruátvevő - Fót álláshirdetés részletei:

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. A vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Feladatok
érkező áruk precíz bevételezése, raktározása és kiadása
árufogadási terület rendjének, biztonságának megvalósítása és megtartása
az áruházban keletkező hulladék gyűjtése, szelektálása, kezelése és szállításra való előkészítése

Elvárások
vevőközpontú gondolkodású és segítőkész személyiség
dinamikus és jó csapatjátékos
áruátvételi gyakorlat

Előnyök
kiskereskedelem területén szerzett tapasztalat
targoncavezetői jogosítvány
kereskedelmi végzettség

Egyéb adatok: Áruátvevő - Fót

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika