Mutassa meg ismerőseinek:

Diszponens - Sopron

Referenciaszám: A245553

A Diszponens - Sopron álláshirdetés részletei:

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. A vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Feladatok
Az optimális árurendelés biztosítása, készletek optimalizálása
A központi rendelések, rendelési ajánlatok, vásárlói rendelések és az álló készletek feldolgozása
Adatbevitel
Feladatok végrehajtása az aktuális ügyintézői ellenőrzőlista szerint
Felelős az áruk megjelölésének gyorsaságáért
Koordinálja az áruk visszavételét
Megelőzi a raktárhiányok kialakulását

Elvárások
Legalább középfokú szakmai, szakirányú végzettség
Számítógép használata legalább felhasználói szinten
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
Vevőcentrikus gondolkodás
Átfogó látásmód
Problémamegoldó hozzáállás
Magabiztosság és meggyőzőkészség
Jó kommunikációs készség, mellyel képes jó, sikeres munka- és vevőkapcsolat kialakítására
Elemző és taktikai készség

Egyéb adatok: Diszponens - Sopron

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció