Mutassa meg ismerőseinek:

Személyes pénzügyi tanácsadó

Referenciaszám: A245547

A Személyes pénzügyi tanácsadó álláshirdetés részletei:

Karriert szeretnél? Érdekelnek az új megoldások?

Átlagon felüli jövedelmi lehetőséggel keresünk munkatársat ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálására piacvezető cégünkkel. Energikus, lendületes személyiségeddel csapatunk oszlopos tagja lehetsz.

Feladatok
Ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás

Dokumentumok korrekt kezelése

Igényfelmérés, kockázatfelmérés

Személyes tanácsadás

Ajánlatok elkészítése

Elvárások
Érettségi - diploma előnyt jelent

Önálló munkavégzésre képes

Folyamatos tanulás igénye

Korrekt munkavégzés

Átlagon felüli munkabírás

Számítógépes ismeretek

Jó konfliktuskezelési és problémamegoldó képesség

Előnyök
Felsőfokú végzettség

Pénzügyi képesítés

Jó kommunikációs készség

Jogosítvány és gépkocsi megléte

Amit nyújtunk
Rugalmas munkaidő

Kiemelkedő kereseti lehetőség bónuszokkal

Anyagi és szakmai támogatás

Előrelépési lehetőség, perspektivikus jövőkép

Folyamatos képzés lehetősége