Mutassa meg ismerőseinek:

Speciális gépkezelő

Referenciaszám: A245546

A Speciális gépkezelő álláshirdetés részletei:

Sky Advanced Materials Kft. speciális szénszálas szövetek gyártását indítja be Magyarországon. A szénszál a 21. század alapanyaga, amelynek fontos szerepe van a könnyűszerkezetes autók, széllapátok, hajók építésében. Cégünk Gépkezelői munkakörbe keres dinamikus munkatársakat fóti üzemébe, akik nyitottak ennek az országban egyedülálló technológiának az elsajátítására és üzemeltetésére.

Feladatok
Speciláis gáyrtógépek üzemeltetése, gépkezelés, késztermék csomagolás

Elvárások
Bármilyen fémipari szakmai végzettség (pl. lakatos, hegesztő, gépszerelő, CNC gépkezelő (marós, esztergályos stb.), autószerelő) VAGY
Mechanikai műszerész VAGY
Bármilyen textilipari szakmai végzettség (pl. kőtő, szövő, fonó) VAGY
Egyéb műszaki jellegű végzettség

Előnyök
Bármilyen nyelvtudás (angol, német stb.)
Karbantartói tapasztalat
Lánckötőgépen vagy egyéb textilgépen szerzett tapasztalat
Minőségirányítási rendszer ismerete (ISO9001)

Amit nyújtunk
Versenyképes fizetés (br. 200.000 Ft/hó-tól)
Bejárási támogatás
Motivációs rendszer
Fejlődési, előrelépési lehetőségek
Dinamikus csapat

Egyéb adatok: Speciális gépkezelő

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka