Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros munkatárs

Referenciaszám: A245543

A Raktáros munkatárs álláshirdetés részletei:

Az Inter Cars Hungária Kft. létszámnövekedés miatt Raktáros munkatársat keres budapesti raktárába azonnali kezdéssel.

Feladatok
beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása
az összeszedő lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése, csomagolása
raktári rend fenntartásának biztosítása,
a raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
számítógépes raktári nyilvántartó rendszer folyamatos és naprakész vezetése, készletpontosság ellenőrzése
közreműködés a leltározás során
a raktári helyiségek tisztántartása.
érkező szállítmány esetén ellenőrzési és rendszerezési feladatok ellátása
vonalkód olvasóval történő munkavégzés

Elvárások
három műszakos (8 órás) munkarendben való munkavégzés hétfőtől péntekig
középfokú szakképesítés
hasonló területen szerzett tapasztalat
pontos, precíz munkavégzés
terhelhetőség

Előnyök
- targonca kezelői jogosítvány

Amit nyújtunk
elérhető, teljesítmény alapú mozgó bér az alapbéren felül
nemzetközi, biztos háttér
fiatalos csapat
hosszú távú, biztos munkahely
fejlődési lehetőség

Egyéb adatok: Raktáros munkatárs

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka