Mutassa meg ismerőseinek:

Címkéző munkatársak jelentkezését várjuk Törökbálintra

Referenciaszám: A245528

A Címkéző munkatársak jelentkezését várjuk Törökbálintra álláshirdetés részletei:

Szolgáltató cég piacvezető élelmiszeripari gyártó partnercége számára raktári dolgozó munkatársakat teljes munkaidőbe, állandó délutános vagy éjszakás munkarendbe jó kereseti lehetőséggel címkéző munkakörbe. A munkavégzés helye Törökbálint.

Feladatok
Élelmiszeripari csomagolóanyagok és termékek címkézése, csomagolása

Elvárások
Minimum alapfokú végzettség
Önálló munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előnyök
Azonnali munkakezdés
Műszakrend: 1 műszak, állandó délutános vagy éjszakás
Munkahelyre való eljutás BKV busszal
Utazási költségtérítést biztosítunk

Amit nyújtunk
Hosszú távú munkalehetőség
Kulturált munkakörülmények

Egyéb adatok: Címkéző munkatársak jelentkezését várjuk Törökbálintra

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Címkéző munkatársak jelentkezését várjuk Törökbálintra