KOZMETIKAI RAKTÁRBA NŐI ÉS FÉRFI MUNKATÁRSAK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK

Referenciaszám: A245523

A KOZMETIKAI RAKTÁRBA NŐI ÉS FÉRFI MUNKATÁRSAK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK álláshirdetés részletei:

Szolgáltató cég német multinacionális partnercége számára raktári dolgozó női és férfi munkatársakat keres teljes munkaidőbe, jó kereseti lehetőséggel kommissiózó munkakörbe. A munkavégzés helye Üllő, utazási költségtérítést biztosítunk.

Feladatok
Megrendelések összeállítása
Anyagmozgatás a raktár területén

Elvárások
Minimum alapfokú végzettség
Önálló munkavégzés
Gyorsaság, megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előnyök
Érvényes vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány előny

Amit nyújtunk
Azonnali munkakezdés
Műszakrend: 2 műszak - délelőttös és délutános
Utazási költségtérítés
Hosszú távú munkalehetőség
Kultúrált munkakörülmények

Egyéb adatok: KOZMETIKAI RAKTÁRBA NŐI ÉS FÉRFI MUNKATÁRSAK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: KOZMETIKAI RAKTÁRBA NŐI ÉS FÉRFI MUNKATÁRSAK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK