Mutassa meg ismerőseinek:

FAGYASZTOTT RAKTÁRI KIMENŐ ÁRU ÉS KÉSZLETELLENŐR MUNKATÁRS

Referenciaszám: A245513

A FAGYASZTOTT RAKTÁRI KIMENŐ ÁRU ÉS KÉSZLETELLENŐR MUNKATÁRS álláshirdetés részletei:

Szolgáltató cég multinacionális partnercége számára munkatársakat keres gyáli logisztikai központba teljes munkaidőbe, jó kereseti lehetőséggel 3 műszakos munkarendbe a következő munkakörbe:

Feladatok
Napi szintű készletellenőrzési feladatok ellátása
Elvárások
Minimum szakmunkásképző végzettség
Számítógép-felhasználói ismeretek: Microsoft Excel, Word - haladó, SAP - alapok
Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök
Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány előny

Amit nyújtunk
Azonnali munkakezdés
Műszakrend: 3 műszak - délelőttös, délutános, éjszakás
Céges buszjárat Budapestről és a környező településekről
Utazási költségtérítés saját gépjármű használata esetén
Hosszú távú munkalehetőség
Kultúrált munkakörülmények

Egyéb adatok: FAGYASZTOTT RAKTÁRI KIMENŐ ÁRU ÉS KÉSZLETELLENŐR MUNKATÁRS

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika

Jelentkezés az állásra: FAGYASZTOTT RAKTÁRI KIMENŐ ÁRU ÉS KÉSZLETELLENŐR MUNKATÁRS