Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítési munkatárs

Referenciaszám: A245487

Az Értékesítési munkatárs álláshirdetés részletei:

Szeretsz emberekkel kommunikálni? Te is egy olyan életre vágysz, hogy az anyagi biztonság mellett élvezd is, amit csinálsz? Azt mondod, hogy te bármi el tudsz adni? Gyere és légy értékesítő csapatunk új oszlopos tagja!

Feladatok
- Potenciális ügyfelek megkeresése

- Értékesítő munkájának elősegítése

- Adminisztráció

Elvárások
-Nyitott, kommunikatív, ambiciózus személyiség

-Üzleties megjelenés

-Jó kommunikációs készség

-Ügyfélorientált személéletmód

-Megbízhatóság

Előnyök
- Magabiztosság

-Határozottság

-Tapasztalat emberekkel való foglalkozásban ( Ez lehet vendéglátás is.A fontos, hogy tudj bánni az emberekkel)

- Ne pénzt keresni akarj, hanem meggazdagodni

Amit nyújtunk
-Kiemelkedő kereseti lehetőség

-Kellemes irodai környezet

-Folyamatos nyeremények (utazások, technikai eszközök)

-Szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb adatok: Értékesítési munkatárs

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Értékesítési munkatárs