Mutassa meg ismerőseinek:

Pénzügyi asszisztens

Referenciaszám: A245478

A Pénzügyi asszisztens álláshirdetés részletei:

A MALL.HU az e-kereskedelemben meghatározó szerepet betöltő webáruház. Munkatársat keresünk Pénzügyi asszisztens
munkakörbe.

Feladatok
 Pénzügyi adminisztráció
 Bejövő szállítói számlák kezelése, regisztrálása és azok továbbítása az SSC felé
 Aktív részvétel a havi zárási folyamatokban
 Könyvelés előkészítési feladatok
 Kapcsolattartás az SSC-vel angol nyelven
 Heti, havi és negyedéves riportok készítése

Elvárások
 Felsőfokú szakirányú végzettség
 Magabiztos, középszintű angol nyelvtudás
 Felhasználói szintű, stabil Excel ismeretek
 Lelkiismeretes, felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés

Amit nyújtunk
Amit nyújtunk:
 Hosszú távú munkalehetőség
 Stabil cég fiatalos csapattal és lendülettel
 Folyamatos fejlődés

Egyéb:
 Teljes munkaidős pozíció
 Friss diplomás pályakezdők jelentkezését is várjuk
 Előny az azonnali kezdés

Egyéb adatok: Pénzügyi asszisztens

Az álláshirdető cég: OpenJobs
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Bank / Biztosítás / Befektetés