Mutassa meg ismerőseinek:

Ügyfélkapcsolati munkatárs/kereskedelmi ügyintéző

Referenciaszám: A245471

Az Ügyfélkapcsolati munkatárs/kereskedelmi ügyintéző álláshirdetés részletei:

Ügyfélkapcsolati/Kereskedelmi bonyolító/ angolul perfektül beszélő munkatársat keresünk

Ambiciózus és fiatalos csapatban szeretnél dolgozni?
Fontos számodra a stabilitás és a megbízható háttér?
Hosszú távú karrierlehetőséget keresel, és nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására?
Szeretsz csapatban de önállóan is dolgozni?
Szeretnél örömmel munkába járni, ahol megbecsülnek?
Érdekel a gyógyászat, egészségügy?
Szeretsz kiállításokon részt venni?
Bővítünk, növekedünk, fejlesztünk, ezért keressük új kollégánkat! Lehet épp téged!

Jelentkezz bátran Te is az ULTRAGÉL csapatába!

20 éve működő, magyar tulajdonú vállalathoz várunk. Európa egyik legnagyobb ultrahang gél gyártó cége vagyunk és mellette orvostechnikai eszközök értékesítésével foglalkozunk. 52 országba forgalmazzuk termékeinket! Szerintünk már csak Te hiányzol a csapatból, ha jól tudsz kommunikálni, az ügyfelekkel bánni és elég lelkes, kitartó és igényes vagy a munkádra!
FIX bérezés, 8 órás munkakör és természetesen jutalmazzuk a jó teljesítményt is.

Feladatok: Telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása angolul/ magyarul.

Azon belül továbbá:

Ügyféligény alapú termék kiajánlás
Vállalat termékeinek igény szerinti, telefonon történő értékesítése
Webshop támogatás, adatbázis kezelése
Ügyféligények lekövetése/ kiszolgálása, elvégzése a különböző vállalati rendszerekben
Bejövő-kimenő ügyfél e-mailek kezelése
Bejövő-kimenő ügyfél telefonok kezelése
Meglévő állomány kezelése/ új piacok felkutatása
Visszaigazolások készítése
Ajánlatok készítése, egyedi igények felmérése
Természetesen angolul/ magyarul.

Munkakör betöltésének feltételei:

Legalább középfokú végzettség (érettségi)
Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú szemléletmód
Hatékony konfliktuskezelő és stressztűrő képesség
Teljesítmény- és sikerorientáltság/ a fix bér ellenére
Terhelhetőség
Nyitottság a folyamatos tanulásra és az új ismeretek elsajátítására/ képzéseket biztosítunk
Felhasználói szintű, jó számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
Budapest 2. kerületében 8 órás munkavégzés
Angol nyelv használata írásban és beszédben is

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Telefonos ügyintézőként és/vagy telefonos értékesítőként szerzett tapasztalat
Angol perfekt beszéd és írás, és/vagy C típusú nyelvvizsga
Felsőfokú végzettség
Online marketing ismeretek /CRM, SEO,
Lelkes, optimista életvitel
Mosolygós hangú, telefonálási képesség
Szeress telefonálni, mert csak a hangod és az írásod alapján fognak valószínűleg ismerni külföldi partnereink akik már nagyon várnak TÉGED.

Mit kínál a cégünk?

Vidám, humoros, energikus csapatot
Asszisztenciát és asszisztenst a háttérmunkákhoz
Karrierlehetőség: ha kinövöd ezt a munkakört, fogunk továbblépési lehetőséget javasolni (ezt most stratégiai okokból nem fedjük fel)
8 órás, bejelentett alkalmazotti munkaviszony, versenyképes, fix bérezés, stabilitás és természetesen jutalmazzuk a kimagasló eredményeket is.
Budai iroda kitűnő közlekedéssel a II. kerületben
Munkaidő: 8:00-16:30 ( 20 perces ebédszünettel)

Egyéb adatok: Ügyfélkapcsolati munkatárs/kereskedelmi ügyintéző

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Ügyfélkapcsolati munkatárs/kereskedelmi ügyintéző