Mutassa meg ismerőseinek:

CNC élhajlítós

Referenciaszám: A245468

A CNC élhajlítós álláshirdetés részletei:

Vállalkozásunk több mint két évtizede jelen van a rozsdamentes ipari és nagykonyhai berendezéseket gyártók piacán. Kiemelkedő szerepet tölt be a hazai és nemzetközi egyedi tervezésű konyhák, éttermek, bárok kivitelezésében.

A vevő elvárásait és a kiváló minőséget szem előtt tartva – modern technológiánk és kiváló szakembereink sokéves tapasztalatának segítségével – a standard vendéglátó-ipari berendezések és termékek gyártásán kívül, egyedi tervezésű hűtőberendezéseket, italhűtőket, süteményes- és sajthűtőket, csemegepultokat gyártunk.

Cégünk célja, hogy kielégítsük vevőkörünk egyedi és teljes körű igényeit valamint dinamikusan fejlődő, folyamatosan újító és fejlesztő cég maradjunk, nyitva minden hazai és külföldi partner felé.

Feladatok
AMADA CNC élhajlító gépen egyedi és sorozat hajlítások programozása.

Elvárások
hajlító gép kezelésének teljes körű ismerete
élhajlító tapasztalat
mérőeszközök ismrete
önálló preciz munkavégzés
Amit nyújtunk
versenyképes munkabér
színvonalas munkakörülmény

Egyéb adatok: CNC élhajlítós

A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka