Mutassa meg ismerőseinek:

Üzletkötő

Referenciaszám: A245260

Az Üzletkötő álláshirdetés részletei:

Raab Karcher építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózatunk
Üzletkötőt

Keres kecskeméti telephelyére
A munkakörhöz kapcsolódó fő feladatok:
új ügyfelek bevezetése a Raab Karcher hálózat elégedett vevőinek körébe
viszonteladói hálózat támogatása, bővítése
szaktanácsadás kiemelt partnerek részére
árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)
Elvárások:
építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
Hiteles kommunikáció, lendületes munkavégzés
MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
B kategóriás jogosítvány
Amit nyújtunk:
Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, továbbképzések
Versenyképes juttatások (alapbér, Cafeteria, jutalék, prémium)
Cégautó, céges lap top használat
Munkavégzés helye:
Kecskemét és környéke

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna társaságunk lendületes, segítőkész csapatához, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénnyel a megadott címre.

Egyéb adatok: Üzletkötő

Az álláshirdető cég: Raab Karcher
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Kereskedelem