Mutassa meg ismerőseinek:

Szerviz Területi Képviselő

Referenciaszám: A245248

A Szerviz Területi Képviselő álláshirdetés részletei:

Társaságunk, a thyssenKrupp Lift Kft. a német ThyssenKrupp AG konszern egyik magyarországi leányvállalata. A ThyssenKrupp cégcsoport mintegy 155.000 alkalmazottjával, közel 55 milliárd EUR nagyságú éves forgalmával és a konszernhez tartozó mintegy 300 céggel a világ egyik vezető vállalata az acélipar és a gépipar területén. A konszern egyik üzletága – melyhez társaságunk is tartozik - az anyagmozgatás, ezen belül felvonók, mozgólépcsők, mozgójárdák gyártása, értékesítése, szerelése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása.

Társaságunk felvételt hirdet az alábbi munkakörben:

Feladatok:
- Klasszikus, általános értékesítési feladatok ellátása az ország egy adott földrajzi területén;
- Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása mellett új üzleti lehetőségek, ügyfelek felkutatása és megszerzése;
- Berendezések karbantartásra történő átadásának előkészítése és nyomon követése;
- Már üzemelő felvonó és mozgólépcső berendezésekhez a cég által ajánlott karbantartási és egyéb szerviz-szolgáltatások értékesítése;
- Karbantartási ajánlatok előkészítése, karbantartási szerződések megkötése és nyomon követése, valamint szükség szerinti módosítása;
- Egyes ajánlatokhoz, szerződésekhez kapcsolódó gazdaságossági számítások elvégzése;
- Ügyféladatbázis folyamatos frissítése, adminisztrálása,
- Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (műszaki területen szerzett végzettség előnyt jelent);
- 2-3 éves, szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat, lehetőleg épületüzemeltetéshez kapcsolódó területen (építőipar);
- Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás;
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (általános irodai programok);
- B kategóriás jogosítvány;
- Erős értékesítői attitűd;
- Precizitás, határozottság, önállóság;
- Lelkiismeretesség, elkötelezettség, csapatszemlélet;
- Rugalmasság, kiemelkedő kommunikációs készség.

Amit kínálunk:
- Biztos nemzetközi háttér;
- Rendszeres továbbképzés;
- Versenyképes fizetés;
- Béren kívüli juttatások;
- Céges autó és telefon;
- Kulturált munkakörülmények.

Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje fényképes önéletrajzát részünkre.

Egyéb adatok: Szerviz Területi Képviselő

Az álláshirdető cég: thyssenKrupp Lift Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Szerviz Területi Képviselő