Mutassa meg ismerőseinek:

Fűtés-víz-szaniter szerelő munka Münchenben

Referenciaszám: A244994

A Fűtés-víz-szaniter szerelő munka Münchenben álláshirdetés részletei:

ESD Personalservice GmbH több mint 10 éves tapasztalattal rendelkező, nemzetközi munkaerő közvetítéssel foglalkozó cég keres víz-fűtés-szaniter szerelő szakembereket.
Feladatok:
-Víz-fűtés-szaniter szerelés, kiépítés új épületekben
-Csőhálózat kiépítés
-Szerelvényezés
-Üzembe helyezés

Elvárások:
-Lakatos végzettség
-Szakmában eltöltött többéves munkatapasztalat
-Kommunikációs szintű német nyelvtudás
-Saját gépkocsi, B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:
-Németországi bejelentett munkahely
-Határozatlan idejű munkaszerződés
-Német betegbiztosítás
-IGZ szerinti bérezés +Auslöse (kiküldetési pénz)
-Magyar nyelvű kapcsolattartó
-Segítség szálláskeresésben
-Ingyenes munkaruhát biztosítunk
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és esetleges további kérdéseit itt az allas24.hu oldalon keresztül várjuk.

Egyéb adatok: Fűtés-víz-szaniter szerelő munka Münchenben

Az álláshirdető cég: ESD Personalservice GmbH
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Fűtés-víz-szaniter szerelő munka Münchenben