Mutassa meg ismerőseinek:

Létesítmény üzemeltetési munkatárs

Referenciaszám: A244966

A Létesítmény üzemeltetési munkatárs álláshirdetés részletei:

A tavalyi év során új telephelyen épült Kerox Kft. kiemelkedő megrendelései kielégítésének érdekében bővíti létszámát. Jelenleg a térség legdinamikusabban fejlődő gyára felvételt hirdet Létesítmény üzemeltetési munkatárs pozícióra.

Feladatok:
- 18.000m2-es gyártócsarnok üzemeltetéssel kapcsolatos napi feladatok elvégzése
- 166.000m2-es gyárhoz tartozó telek gondozása
- kapcsolattartás a közműszolgáltató cégekkel
- kapcsolattartás az energetikai, munkavédelmi és takarító cégekkel
- jelentések készítése a vállalat vezetősége felé
- 2-3 fős csapat koordinálása

Elvárások
- műszaki technikusi végzettség (gépész vagy villamos)
- az üzemeltetés területén szerzett 2-3 év tapasztalat
- jó probléma magoldó képesség
- vezetői attitűd
- terhelhetőség

Juttatások:
- versenyképes bérezés
- utazási támogatás, ingyenes buszjárat a környező településekről
- cafetéria
- folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Sóskút

A jelentkezéseket, fényképes, szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mailen.
A pozícióval kapcsolatban további információ az alábbi telefonszámon kérhető: 06-23/382-006 /281 mellék

Egyéb adatok: Létesítmény üzemeltetési munkatárs

Az álláshirdető cég: Kerox Ipari és Kereskedelmi Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Létesítmény üzemeltetési munkatárs