Mutassa meg ismerőseinek:

Köztisztasági és parkgondozási vezető

Referenciaszám: A244947

A Köztisztasági és parkgondozási vezető álláshirdetés részletei:

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

• A társaság köztisztasági, parkgondozási és kézi síktalanítási tevékenységeinek koordinálása.
• Szervezi, irányítja, ellenőrzi az MMJV közigazgatási területén, köztisztasággal, valamint parkgondozással kapcsolatos kivitelezési munkáit.
• Kapcsolatot tart külső partnerekkel, felügyeleti szervekkel, szakmai szervezetekkel.

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

• Felsőfokú műszaki és/vagy kertészmérnöki végzettség
• Legalább 3 év vezetés-szervezésben szerzett gyakorlat
• Szervező – elemző - gazdálkodási képesség
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• Teljesítményorientált, gyakorlatias gondolkodásmód
• Felelősségtudat, határozottság

Ajánlatunk:

• Stabil háttér
• Felelősségteljes munkakör
• Béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye:
Miskolc város parkfenntartási körzetei

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2016. július 1-ig.

Egyéb adatok: Köztisztasági és parkgondozási vezető

Az álláshirdető cég: Miskolc Holding Zrt.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Mérnök / Műszaki

Jelentkezés az állásra: Köztisztasági és parkgondozási vezető