Mutassa meg ismerőseinek:

Betanított munka

Referenciaszám: A244901

A Betanított munka álláshirdetés részletei:

Betanított munkára keresünk kollégákat (hölgyeket is!) tatai megbízónk részére 12 órás valamint 2 műszakos munkarendben.

Meghatározott instrukciók alapján a feladatok elvégzése.

Feladatok:
-csomagoló üzemben, asztalosok munkájának segítése

Elvárások:
-alapfokú végzettség
-jó fizikum
-terhelhetőség

Amit nyújtunk:

- hosszútávú biztos munkahely;
- határozatlan idejű munkaszerződés;
- cafeteria juttatás már a próbaidő alatt is;
- bejárás támogatás

Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges!

Egyéb adatok: Betanított munka

Az álláshirdető cég: FN WORK SERVICE KFT.
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka