Mutassa meg ismerőseinek:

Jogi munkatárs

Referenciaszám: A244880

A Jogi munkatárs álláshirdetés részletei:

A P4W Investment Group cégcsoport lendületes, lelkes munkatársat keres JOGI MUNKATÁRS pozícióba

FELADATOK

• A jogi folyamatok (okiratszerkesztés, szerződések jogi véleményezése, jogi tanácsadás) teljes körű koordinálása a polgári jog, gazdasági jog, kereskedelmi jog és munkajog széles területén
• Jogszabálykutatás, anyaggyűjtés, előkészítés folyó ügyekben
• Jóváhagyatott sablon szerződések alapján szerződések készítése, formázása, tartalmi és formai ellenőrzés
• Cégalapításhoz, cégmódosításhoz szükséges dokumentumok elkészítése, cégkivonatok lekérése
• Közreműködés hatósági ügyek, engedélyek intézésében
• Fizetési felszólítások szerkesztése, kintlévőségek kezelése
• Adminisztratív feladatok: társaság bélyegzőinek elkészítésével kapcsolatos ügyintézés
• Banki ügyintézés (bankszámlanyitás, változások bejelentése, módosítás, stb.)
• Céges szabályzatok elkészítése, véglegesítésben való részvétel
• A jogi osztályon tárolt iratok kezelése, rendszerezése, archiválása
• Teljes körű felelősség a cégcsoport szerződéseinek hiánytalan vezetésére, tárolására

ELVÁSÁROK

• Középfokú végzettség szakirányú szakképesítéssel
• Szakma iránti elkötelezettség
• Office programok felhasználói szintű ismerete (word, excel)
• Az ügyvédi tevékenységhez kapcsolódó informatikai rendszerek ismerete
• Terhelhetőség, rugalmasság, megbízhatóság
• Pontos, precíz, önálló munkavégzés
• Megoldás orientált gondolkodásmód, gyakorlatiasság
• Csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság
• Határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség

ELŐNY

• Jogi egyetemen szerzett diploma (friss diplomások, pályakezdők jelentkezését is várjuk)
• Munkajog területén szerzett tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt, jogi szaknyelv ismerete
• Bármely más európai nyelv ismerete
• B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

• Versenyképes fizetés
• Folyamatos fejlődési lehetőség és sokrétű szakmai tapasztalat megszerzése ügyvéd irányítása alatt
• Jogi szakmai gyakorlat leigazolása
• Fiatalos és lendületes csapat
• Változatos, érdekes munkakör
• Hosszú távú munkalehetőség
• Igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Egyéb adatok: Jogi munkatárs

Az álláshirdető cég: Passion4Work
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Jog / Közigazgatás