Mutassa meg ismerőseinek:

Lakatos - Németország

Referenciaszám: A244813

A Lakatos - Németország álláshirdetés részletei:

a Green Job Kft. Németországba keres munkatársakat „Lakatos” munkakörbe

Feladatok:
- acélszerkezetek, korlátok összeállítása (építkezéseken)
- daruk összerakása, felállítása és gépek javítása (legtöbbször műhelyben)

Elvárások:
- lakatos végzettség
- hegesztésben jártasság (CO, AWI)
- min. 2 éves szakmai tapasztalat
- aktív, min. B1 szintű német nyelvtudás
- magyar biztosítási jogviszony megléte
- hosszú távú munkavégzésre való hajlandóság

Előny:
- érvényes hegesztői minősítés
- jogosítvány 10 tonnás járműre

Amit kínálunk:
- versenyképes bérezés
- szakmai és erkölcsi megbecsülés
- remek munkakörnyezet
- tartós, hosszútávú munkavégzés

Munkavégzés helye: Németország, München

Munkakezdés: Akár azonnali belépéssel

Jelentkezés fényképes, német nyelvű önéletrajzzal, bizonyítványok másolatával.

Egyéb adatok: Lakatos - Németország

Az álláshirdető cég: Green Job Kft.
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka