Mutassa meg ismerőseinek:

Account Manager

Referenciaszám: A244810

Az Account Manager álláshirdetés részletei:

A svéd SCA Csoport tagjaként, a hazai piacon több mint 30 éve jelenlévő SCA HYGIENE PRODUCTS Kft. TORK higiéniai rendszereket forgalmazó Away from Home Professional Tissue Divíziója felvételt hirdet

munkakörbe.

Munkatársunk felelős lesz a TORK márka képviseletéért és a divízió értékesítési stratégiájának megvalósításáért HORECA, ipari és intézményi területen.

Feladatok:

• az SCA nagykereskedelmi partnereivel való szoros együttműködés
• új partnerek felkutatása
• termékekkel kapcsolatos tanácsadás

Elvárások:

• legalább középfokú (lehetőleg kereskedelmi) végzettség
• legalább 3 év B2B (lehetőleg ipari területen szerzett) értékesítési tapasztalat
• Bács-Kiskun-megyei lakhely
• jogosítvány
• dinamikus, vevőközpontú, eredmény-orientált személyiség
• kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelentenek az alábbiak:

• angol nyelvtudás
• kapcsolati tőke ipari vagy HORECA területen
• felhasználói szintű CRM vagy más vevőbázis kezelő rendszer ismerete

Amit kínálunk:

• versenyképes jövedelem
• vállalati gépkocsi
• dinamikus, jó hangulatú csapat
• stabil, multinacionális háttér

Egyéb információ az állásról: a munkavégzés Bács-Kiskun, Csongrád, Békés, Jász-Nagykun-Szolnok megye és Pest megye déli részére terjed ki.

Ha kedvet érez a fenti állás betöltésére, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát és motivációs levelét küldje a megadott e-mail címre.

Az SCA a világ egyik vezető higiéniai termékeket gyártó és faipari vállalata. A vállalatcsoport személyi higiéniai termékek, tissue papírok és faipari termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik a fenntarthatóság jegyében. Termékeit közel 100 országban forgalmazza olyan erős márkanevek alatt, mint például a világon piacvezető TENA és Tork, vagy olyan regionális márkanevek alatt, mint a Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda és Zewa. Európa legnagyobb erdőtulajdonosaként az SCA nagy hangsúlyt fektet a fenntartható erdőgazdálkodásra. A vállalatcsoport 44 000 dolgozót foglalkoztat, 2015. évi forgalma 12,3 milliárd euró) volt. Az SCA 1929-ben alakult, központja Svédországban, Stockholmban található, részvényeit a NASDAQ OMX stockholmi tőzsdén jegyzik. További tájékoztatást a www.sca.com oldalon kaphat

Egyéb adatok: Account Manager

Az álláshirdető cég: SCA HYGIENE PRODUCTS Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Kereskedelem