Mutassa meg ismerőseinek:

Éttermi dolgozó

Referenciaszám: A244683

Az Éttermi dolgozó álláshirdetés részletei:

Újonnan nyíló békéscsabai gyorsétterembe keresünk éttermi dolgozókat

teljes- vagy részmunkaidőben

Elvárások:
• Megbízhatóság
• Rugalmasság
• Terhelhetőség
• Ápoltság
• Tapasztalat nem szükséges

Feladatok:
• Általános éttermi munka (hússütés, krumplisütés, szendvicskészítés)
• Rendelések felvétele, termékek ajánlása, pénztárgép kezelése, a munkaterület tisztán tartása
• Udvarias, pontos, gyors kiszolgálás

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• A gyorséttermi szektorban az egyik legmagasabb órabér!
• Változatos munka egy lendületes csapatban
• Béren kívüli juttatás (cafetéria)
• Ingyenes munkaruha
• Személyzeti étkezés
• Karrier lehetőség

Munkavégzési hely: Békéscsaba, a betanulás Budapesten és Szegeden történik!
Várjuk önéletrajzát a megadott email címünkre!

Egyéb adatok: Éttermi dolgozó

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Békés megye
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom