Mutassa meg ismerőseinek:

KARBANTARTÓ

KARBANTARTÓ

Referenciaszám: A244463

A KARBANTARTÓ álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

KARBANTARTÓ

FELADATOK

• Gyártóberendezések, hegesztőgépek elektromos javítása, megelőző vizsgálatok elvégzése
• Híddaruk elektromos működtetéséhez hibaelhárítás
• Egyéb villanyszerelési és elektromos karbantartási munkák szükség szerinti elvégzése
• Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a gyártóüzemekkel
• Karbantartási dokumentációk vezetése, kezelése
• Hibamegelőzési, fejlesztési lehetőségekre javaslattétel

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK

• Villanyszerelő végzettség
• Legalább 3 éves karbantartási (TMK) munkakörben szerzett tapasztalat
• MS Office szoftverek felhasználó szintű ismerete
• B kategóriás jogosítvány, valamint gépész végzettség megléte előnyt jelent

EGYÉB ELVÁRÁSOK

• Önálló munkavégzés
• Jó problémamegoldó készség
• Pontos, precíz munkavégzés

AJÁNLAT

• Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
• Fiatal, lendületes csapat
• Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Szeged

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét 2016. július 4-ig e-mailben , a tárgyban „karbantartó” megjelöléssel.

Egyéb adatok: KARBANTARTÓ

Az álláshirdető cég: Alukonstrukt Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka