Mutassa meg ismerőseinek:

Műszaki előkészítő

Referenciaszám: A244188

A Műszaki előkészítő álláshirdetés részletei:

A PORTÁLHÁZ Kft. fémszerkezetek gyártásával és beszerelésével foglalkozik. Alumínium portálszerkezeteket, nyílászárókat, függönyfalakat, biztonsági acélszerkezeteket, korlátokat, belsőépítészeti fémelemeket előállító üzemünkbe keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi pozícióba:

ACÉL- ÉS FÉMSZERKEZET
gyártást előkészítő és tervező
munkakörben

Munkahelyi információk:
• A munkavégzés helye: Solymár, Pest megye
• Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatok:
• Gyártási tervek készítése
• Anyagrendelés előkészítése
• Gyártási folyamat figyelemmel kísérése

Mit ajánlunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
• Változatos, sokrétű tervezési feladatok
• Termék tervezésében és kivitelezésben nyerhető tapasztalat a teljes gyártási folyamat nyomonkövetésével

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

Szükséges végzettség
Acél- és fémszerkezeti technikusi vagy
felsőfokú műszaki végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok
• Számítógép felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, stb.)
• Számítógépes tervezési ismeretek (AUTOCAD)
• Középfokú angol vagy német nyelvű nyelvvizsga

Előny:
• fémipari területen szerzett tapasztalat
• korábbi munkahelyen gyártásban, kivitelezésben szerzett gyakorlat
• Solid Edge ismeret

Egyéb adatok: Műszaki előkészítő

Az álláshirdető cég: Portálház Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Mérnök / Műszaki