Mutassa meg ismerőseinek:

Könyvelő

Referenciaszám: A244162

A Könyvelő álláshirdetés részletei:

KÖNYVELŐT keresünk saját csapatunkba

A Passion4Work, a közép-kelet-európai személyzeti szolgáltató piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője keres saját csapatába önálló KÖNYVELŐT

FŐBB FELADATOK

• Társaságok önálló, teljes körű könyvelése (kimenő, bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok)
• Éves beszámolók elkészítése
• Adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése
• Időszaki és éves beszámolási kötelezettség teljesítése
• Közreműködés könyvvizsgálatban
• Kapcsolattartás ügyfelekkel, kapcsolattartás hatóságokkal

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

• hasonló munkakörben szerzett, minimum 3 éves tapasztalat
• szakirányú végzettség
• számviteli és adó törvények naprakész ismerete
• jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
• önállóság
• precíz munkavégzés
• problémamegoldó képesség
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• önálló munkavégzésre való képesség

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

• a rendezvényszervezésre vonatkozó jogszabályok ismerete
AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL
• versenyképes jövedelem
• szakmai fejlődés
• hosszú távú biztos háttér
• jól felszerelt irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb adatok: Könyvelő

Az álláshirdető cég: Passion4Work
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling