Mutassa meg ismerőseinek:

Karbantartó lakatos

Referenciaszám: A243992

A Karbantartó lakatos álláshirdetés részletei:

A tavalyi év során új telephelyen épült Kerox Kft. kiemelkedő megrendelései kielégítésének érdekében bővíti létszámát. Jelenleg a térség legdinamikusabban fejlődő gyára felvételt hirdet

pozícióra.

Feladatok:
○ napi, heti és havi karbantartási feladatok elvégzése
○ termelőgépek folyamatos rendelkezésreállás biztosítása (félautomata megmunkáló gépek)
○ aktív részvétel a napi feladatok elvégzésében
○ nyári és téli leállások alkalmával nagy felújítások elvégzése

Elvárások
○ géplakatos, autószerelő végzettség
○ pneumatikus rendszerek ismerete
○ műszaki rajzolvasás
○ műszaki látásmód
○ hegesztési gyakorlati és elméleti tudás
○ 3 év tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
○ 3 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
○ versenyképes bérezés
○ utazási támogatás, ingyenes buszjárat a környező településekről
○ cafetéria
○ folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Sóskút

A jelentkezéseket, fényképes, szakmai önéletrajzokat e-mailen várjuk.
A pozícióval kapcsolatban további információ az alábbi telefonszámon kérhető: 06-23/382-006 /281 mellék

Egyéb adatok: Karbantartó lakatos

Az álláshirdető cég: Kerox Ipari és Kereskedelmi Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka