Mutassa meg ismerőseinek:

Asszisztens

Referenciaszám: A243813

Az Asszisztens álláshirdetés részletei:

A fő tevékenységében távközlési kivitelezéssel foglalkozó TELECOM-FORT Kft. meghosszabbíthatóan, de határozott időre munkatársat keres központi adminisztrátor munkakör betöltésére azonnali munkakezdéssel.

Fontosabb feladatok:
- a cég működéséhez szükséges általános adminisztrátori feladatok ellátása
- a műszaki és pénzügyi tevékenységhez tartozó adminisztrátori feladatok ellátása
- fotók válogatása, mentése, átméretezése
- kiviteli és megvalósulási dokumentációk előkészítése
- másolás, szkennelés, mentések
- iratkezelés, anyagrendelés, szállásfoglalás a vidéken dolgozó munkatársak részére
- titkársági feladatok ellátása: telefon, fax, e-mailek, posta átvétele
- ügyvezető, témavezetők és téma adminisztrátorok munkájának segítése, személyi titkári feladatok ellátásával is
- munkadossziék készítése, vezetése, ellenőrzése
- kapcsolatos dokumentáció előállítása, rendszerezése, vezetése
- kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal

Elvárások:
-számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook, fényképkezelés)
-számítógép alkalmazási gyakorlat; gyors és kreatív munkavégzés informatikai eszközökkel
gépelési gyakorlat
-angol nyelv felsőfokú ismerete
-precizitás, gyorsaság, megbízható munkavégzés, leleményesség, hatékonyság
-nyitottság a sokfajta tevékenységre, gondoskodási, összetett gondolkodási, disztingválási, saját munkáért felelősségvállalási képesség.

A jelentkezésben az eddig végzett tevékenység bemutatását kérjük.
A kereseti lehetőség bruttó 180 e Ft/hó + BKK bérlet.
Interjú során feladatvégzési próba várható! (kb. 2 óra)
Munkavégzés helye: BUDAKESZI; 22 vagy 22A busszal a Széll Kálmán tértől megközelíthető.

Munkavégzés helye:
Pest megye
Budakeszi
180 000.00 Ft
Kapcsolat
Telecom-Fort Kft.
06309310561

Egyéb adatok: Asszisztens

Az álláshirdető cég: TELECOM-FORT Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció