Mutassa meg ismerőseinek:

HR partner

HR partner

Referenciaszám: A243774

A HR partner álláshirdetés részletei:

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

HR partner

A leendő munkatárs feladatai:
• A társasági folyamatok optimalizálására és a szervezet fejlesztésére irányuló projektekben való részvétel
• A munkaügyet is érintő projektek szakmai támogatása
• A HR folyamatok támogatása adott tagvállalat(ok)nál (teljesítményértékelés, személyzetfejlesztés, exit interjúk, képzési igények, stb.)
• Kapcsolattartás a HR szervezet és a tagvállalat(ok) között (igények felmérése, fogadása, közvetítése a központi HR szervezet megfelelő területe felé, a tagvállalati igények kiszolgálása)
• A tagvállalat(ok)nál ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
• Kapcsolattartás a tagvállalati érdekképviseleti szervekkel

A pályázóval szemben támasztott elvárások:
• Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség (gazdasági, HR vagy munkaügyi)
• Minimum 2 év HR területen szerzett tapasztalat
• Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
• Önállóság, pontosság, precizitás
• Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
• Rugalmasság, megbízhatóság
• Együttműködési és konfliktuskezelő képesség
• Eredmény-orientált gondolkodásmód
Előnyt jelent:
• Munkaügyi területen szerzett szakmai gyakorlat
• NEXON humánügyviteli rendszer ismerete

Ajánlatunk:
• Stabil háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Kellemes munkahelyi környezet
• Béren kívüli juttatások

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2016. június 30- ig.

Egyéb adatok: HR partner

Az álláshirdető cég: Miskolc Holding Zrt.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye