Mutassa meg ismerőseinek:

Beszerzési vezető

Referenciaszám: A243400

A Beszerzési vezető álláshirdetés részletei:

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

• A Miskolc Holding Zrt. és tagvállalatai számára egységes, központi beszerzés és a hozzá kapcsolódó logisztikai tevékenységek biztosítása és folyamatos racionalizálása
• A Miskolc Holding Zrt. és tagvállalatai beszerzéseinek koordinálása
• A termékek, helyettesítő termékek felkutatása
• Kapcsolattartás a beszállítókkal
• Elemzések, árajánlatok összevetése, összehasonlíthatóvá tétele
• Beszerzési munkatársak közvetlen irányítása
• Havi, éves kimutatások készítése

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

• Felsőfokú gazdasági végzettség
• Legalább 2 év szakterületen szerzett tapasztalat és vezetői gyakorlat
• Aktív, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office, vállalatirányítási rendszer)
• Önálló, precíz munkavégzés
• Kiváló kommunikációs és szervező készség
• Gyors döntési képesség
• Rendszerszemlélet
• Nagy munkabírás, terhelhetőség, stressztűrő képesség
• Együttműködési és konfliktuskezelési képesség
• Rugalmasság, megbízhatóság

Ajánlatunk:

• Stabil háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Felelősségteljes munkakör
• Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2016. június 30-ig.

Egyéb adatok: Beszerzési vezető

Az álláshirdető cég: Miskolc Holding Zrt.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika