Mutassa meg ismerőseinek:

étteremvezető helyettes

Referenciaszám: A243127

Az étteremvezető helyettes álláshirdetés részletei:

Szeretnél kitörni a jelenlegi pozíciódból és vezetővé válni? Szeretnél több embert koordinálni és irányítani őket? Szeretnél egy komplett éttermet az elvárásoknak megfelelően működtetni? Szeretnél a munkád során folyamatosan fejlődni? Ha igen Téged várunk

étteremvezető helyettes pozícióba

Főbb feladatok
• az étterem zavartalan működésének biztosítása
• előírt munkavédelmi, tűzrendészeti, HACCP, közegészségügyi szabályok betartása, betartatása
• személyzet munkájának szervezése és koordinálása
• árukészlet rendelés, beszerzés
• számla- és készletgazdálkodás
• üzleti partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás

Munkakör betöltésének feltételei
• vendéglátásban vagy kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat
• felhasználói szintű MS Office (Excel) ismeretek
• rugalmas beoszthatóság (éjszakai, hétvégi munkavégzés is)
• kiváló kommunikációs készség,
• felelősségteljes munkavégzés
• határozott fellépés
• gondozott megjelenés, ápoltság
• megbízhatóság, terhelhetőség
• vendégorientált gondolkodásmód

Amit megbízónk kínál
• versenyképes fizetés
• hosszú távú munkalehetőség
• tanulási és előrelépési lehetőség
• fiatalos, dinamikus csapat

Munakvégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük fényképes önéletrajzod küld a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: étteremvezető helyettes

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom

Jelentkezés az állásra: étteremvezető helyettes