Mutassa meg ismerőseinek:

Koordinációs menedzser

Referenciaszám: A243109

A Koordinációs menedzser álláshirdetés részletei:

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

• A vezérigazgató munkájának teljes körű támogatása.
• A vezérigazgató által meghatározott feladatok végrehajtása, határidők nyomon követése
• Megbeszéléseken való részvétel, jegyzőkönyvek készítése.
Jelentési kötelezettségek és határidők figyelemmel kísérése, az illetékes vezetőktől, szakmai területektől azok időbeni összegyűjtése, összeállítása.
• Prezentációk készítése magyar és angol nyelven.
• Kapcsolattartás a társszervekkel.
• A kijelölt projektek irányítása, koordinálása, előrehaladásának biztosítása.

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

• Felsőfokú jogi és/vagy gazdasági végzettség
• Legalább 2-3 éves munkatapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Kimagasló precizitás, megbízhatóság, önálló, gyors munkavégzés
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Kiváló kommunikációs készség
• Koordinációs képesség
• Rendszerszemlélet

Ajánlatunk:

• Stabil háttér
• Kellemes munkahelyi környezet, légkör
• Béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye:
3530 Miskolc, Hunyadi u. 21.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2016. július 10-ig.

Egyéb adatok: Koordinációs menedzser

Az álláshirdető cég: Miskolc Holding Zrt.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Koordinációs menedzser