Mutassa meg ismerőseinek:

STATIKUS TERVEZŐ

Referenciaszám: A243095

A STATIKUS TERVEZŐ álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

• Acélszerkezetek méretezése, gyártmánytervezése
• Ajánlatkészítés szakmai támogatása, számításokkal, műszaki megoldási javaslatokkal
• Gyártási szempontok figyelembe vétele a tervezés során
• Költséghatékony műszaki javaslatok felvetése és beépítése a tervekbe

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK

• Építőmérnök végzettség
• Legalább 2-3 év magasépítési tervezési szakmai tapasztalat
• Tartószerkezet tervezői jogosultság
• Tervezőprogram ismerete
• MS Office programok felhasználó szintű ismerete
• Pontos, precíz munkavégzés
• Proaktív, problémamegoldó hozzáállás

ELŐNYT JELENT

• Acélszerkezetek tervezésében szerzett szakmai tapasztalat
• TEKLA tervezőprogram ismerete
• Angol vagy német nyelvtudás

AJÁNLAT

• Változatos, kihívásokkal teli tervezői feladatok
• Versenyképes jövedelem
• Támogató, fiatalos munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Szeged

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét 2016. június 30-ig, a tárgyban „statikus tervező” megjelöléssel.

Egyéb adatok: STATIKUS TERVEZŐ

Az álláshirdető cég: Alukonstrukt Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés