Mutassa meg ismerőseinek:

SZERELŐ / CSAPAT

Referenciaszám: A243092

A SZERELŐ / CSAPAT álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

• Építkezésre történő fel-és levonulásban való aktív részvétel
• Kiérkezett gyártmányok, szerelési segédanyagok fogadása, deponálása
• Helyszíni vezető irányítása mellett kitűzési feladatok elvégzése
• Szerkezetek kiviteli tervek szerinti szakszerű beépítése, teljes körű kivitelezés
• Szükség szerint üzemi gyártási feladatok

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK

• Fémipari végzettség
• Legalább 2-3 év szakmai gyakorlat

EGYÉB ELVÁRÁSOK

• Megfelelő kommunikációs készség
• Erős problémamegoldó és kezdeményező készség
• Igényes, minőségi, pontos munkavégzés
• Határozott fellépés

Előny

• Acél épületszerkezetek, alumínium nyílászárók és függönyfalak, valamint fém homlokzatburkolatok szerelésében jártasság
• Emelőgépkezelői jogosítvány
• Tűzvédelmi szakvizsga

AJÁNLAT

• Kihívásokkal teli feladat
• Fiatal, lendületes csapat
• Gépjármű, munkaeszköz, munkavédelmi eszközök, szállás
• Versenyképes jövedelem
• Béren kívüli juttatások
• Szakmai támogatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát, a tárgyban „SZERELŐ/CSAPAT” megjelöléssel.

Egyéb adatok: SZERELŐ / CSAPAT

Az álláshirdető cég: Alukonstrukt Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka