Mutassa meg ismerőseinek:

Rendelésfelvevő - partnerlátogató

Referenciaszám: A242936

A Rendelésfelvevő - partnerlátogató álláshirdetés részletei:

Matusz-Vad Zrt., a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttér rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság keresi új munkatársát

munkakörbe

Az Ön feladata:
• Vendéglátó ipari partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
• Partnereink látogatása
• Rendelésfelvétel, értékesítés, termékajánlás
• A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
• A cég hatékony képviselete

Az Ön profilja:
• Vendéglátásban szerzett tapasztalat
• Érdeklődés a gasztronómia iránt
• Kiváló kommunikációs képesség
• Megnyerő személyiség
• Jó megjelenés
• Dinamikus, aktív és önálló munkavégzés
• Budapesti, vagy környéki lakhely
• „B” kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
• munkavégzés helye: Budapest

Előnyt jelent:
• Szakács végzettség, több éves séf munkakörben szerzett tapasztalat
• Vendéglátásban szerzett kapcsolatrendszer
• Értékesítési folyamatok ismerete
• Értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:
• Egy piacvezető cég biztonsága
• Önálló munkavégzés, változatos munkakör
• Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát várjuk.

Egyéb adatok: Rendelésfelvevő - partnerlátogató

Az álláshirdető cég: Matusz-Vad Zrt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Rendelésfelvevő - partnerlátogató