Mutassa meg ismerőseinek:

TMK karbantartó

Referenciaszám: A242663

A TMK karbantartó álláshirdetés részletei:

A FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft. - az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként – mintegy 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 60 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeik fejlesztése, valamint
nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

A több mint 67 éves múlttal rendelkező állami tulajdonú nagyvállalat
keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését is várjuk!

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:

- Rendszeres, tervszerű és eseti gépkarbantartási, illetve felújítási feladatok elvégzése (pl.: csapágyazás, perselyezés, burkolat készítés, TMK feladatok végrehajtása stb.)
- Hegesztett állványok, tartószerkezetek, gépvázak, acélszerkezetek készítése.
- Egyedi, szerkezeti és gépalkatrészek készítése.
- Az elvégzett feladatok előírásoknak megfelelő dokumentálása.

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

- Szakirányú iskolai végzettség (pl.: géplakatos, gépszerelő, mechanikai műszerész stb.).
- Gyakorlati tapasztalat, gépjavítás és alkatrészgyártás területén.
- Megbízható önálló és precíz munkavégzés.
- Min. 5 év szakmában eltöltött munkatapasztalat.
- Alkalmasság esetenként szűk, zárt, vagy magasban történő munkavégzésre.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- Pneumatikus rendszerek ismerete.
- Hegesztés technikai javításokkal kapcsolatos ismeretek/végzettség (lánghegesztő, ívhegesztő vizsga).
- Tűzvédelmi szakvizsga.

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:
- Változatos feladatkör, szakmai fejlődési lehetőség
- Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye: 9700 Szombathely, Rumi út 142.

Egyéb adatok: TMK karbantartó

Az álláshirdető cég: Főkefe Közhasznú Nonprofit Kft
A munkavégzés helye: Vas megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka