Mutassa meg ismerőseinek:

Egészségügyi termékek értékesítője

Referenciaszám: A242642

Az Egészségügyi termékek értékesítője álláshirdetés részletei:

Szegedi székhelyű, háztartás vegyipari és kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:

• Saját gyártású fertőtlenítő- és tisztítószerek értékesítése
• Meglévő ügyfélkör kezelése, fejlesztése, kiszolgálása
• Ügyfélkör bővítése, portfolió bővítése a vevőknél, forgalom növelése
• Értékesítési tervek és akció tervek kidolgozása, megvalósítása
• Tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése
• Piaci változások, igények felmérése, beazonosítása, elemzések és prezentációk készítése, információk gyűjtése a termékek piaci helyzetéről és a versenytársakról
• Új termékek, innovációk sikeres bevezetése
• Kapcsolattartás a termelési, logisztikai és minőségirányítási, termékfejlesztési részlegekkel
• Pályázatok írásában való aktív részvétel

Elvárások:

• Egészségügyi végzettség és/vagy kereskedelmi vagy közgazdasági végzettség
• Egészségügyi területen, kórházakban szerzett 3-5 éves értékesítési tapasztalat
• Közbeszerzési eljárásban szerzett tapasztalat
• „B” kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság
• Magas szintű számítástechnikai ismeretek, kiemelten excel, word
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Precíz, alapos munkavégzés

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100%-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével jelentkezz MOST fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a https:// florin.hrfelho.hu/ linkre kattintva.

Egyéb adatok: Egészségügyi termékek értékesítője

Az álláshirdető cég: Florin Zrt.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Egészségügyi termékek értékesítője