Mutassa meg ismerőseinek:

FŐPÉNZTÁROS

FŐPÉNZTÁROS

Referenciaszám: A242632

A FŐPÉNZTÁROS álláshirdetés részletei:

Debreceni italnagykereskedéshez keresünk hosszú távra, megbízható, leinformálható munkaválallót a következő munkakörbe:
FŐPÉNZTÁROS

Feladatok:
- forint pénztárak működtetése. Nyitás, pénztárforgalom, bedolgozás, zárás, ellenőrzés
- telephelyek befizetésének kezelése
- a pénztár napi forgalmához szükséges készpénz időbeni biztosítása
- sofőrök által végzett árukiszállítás során beszedett árbevétel bevételezése, elszámolásuk ellenőrzése.
- az elszámoltatás során előzetes számla ellenőrzést végeznek
- napi pénztárjelentések készítése, készpénzes számlák nyilvántartása, könyvelési átadás előkészítése
- váltópénz rolnizása, gondoskodás a postán történő befizetésről
- elszámolási előlegek fizetése, nyilvántartása, elszámolása
- banki kivonatok rögzítése, kompenzációk levelek elkészítése
- napi banki utalások előkészítése, vezetői döntés után az elektronikus utalás végrehajtása
- délután 17 óra után a vevőrendelés felvétele, számlák elkészítése, sofőrök javító számlájának elkészítése
- napi pénztárzárás, pénzszállítás előkészítése, pénzszállítók részére átadás. Kapcsolattartás a pénzszállítókkal.
pénztári és banki adatok egyeztetése a könyvviteli záráshoz

Elvárások:
- középfokú végzettség
- hasonló terülten szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- felhasználó szintű számítógépes tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Fényképes szakmai önéletrajzokat a megadott email címre kérünk!

Egyéb adatok: FŐPÉNZTÁROS

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Álláskategória: Kereskedelem