Mutassa meg ismerőseinek:

Tanácsadó-mentor

Referenciaszám: A242286

A Tanácsadó-mentor álláshirdetés részletei:

Feladatok
• Álláskeresőkkel való kapcsolattartás, részükre segítő szolgáltatásokról és a támogatási lehetőségekről információ nyújtása
• Kapcsolattartás ügyfelekkel, munkáltatókkal és partner szervezetekkel.

Elvárások
• Felsőfokú végzettség a 30/2000. GM. rendelet szerint, vagy
• Középfokú végzettség és legalább 3 év gyakorlat hasonló munkakörben
• Mobilitás: saját személygépkocsi használat, “B” kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű számítógép-használat
• Önálló, precíz, rugalmas munkavégzés

Tapasztalat
1-3 év

Végzettség
Főiskola

Nyelv
Nem igényel nyelvtudást

Egyéb adatok: Tanácsadó-mentor

A munkavégzés helye: Somogy megye