Mutassa meg ismerőseinek:

Asszisztens

Referenciaszám: A241651

Az Asszisztens álláshirdetés részletei:

Belvárosi ügyvédi irodába részmunkaidőre keresünk adminisztratív feladatok ellátására munkatársat.
Főbb feladatok: telefonok kezelése, ügyfelek fogadása, iktatás, postázás, archiválás, egyéb irodai és irodán kívüli ügyintézés.
Elvárásaink: pontos és hatékony munkavégzés, agilitás, a munkakörhöz elvárt diszkréció.
Amit kínálunk: részben önálló, felelősségteljes munkakör; igényes, kulturált munkakörnyezet; hosszútávú elhelyezkedés lehetősége.
Tapasztalat nem szükséges.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzot fizetési elképzelés megjelölésével várunk a vingabi (kukac) e-lawyer (pont) hu címre.

Egyéb adatok: Asszisztens

Az álláshirdető cég: Dr. Lehoczky Dávid ügyvéd
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció