Mutassa meg ismerőseinek:

Nehézgép szerelő, karbantartó

Referenciaszám: A241636

A Nehézgép szerelő, karbantartó álláshirdetés részletei:

Stabil hátterű cégünkhöz, hosszú távra, azonnali kezdéssel keresünk megbízható és felelősségteljes
új kollégákat az alábbi pozíciókra:

Feladatok:
• Földmunkagépek karbantartása
• Telephelyen előforduló kisebb javítások elvégzése
Elvárások:
• Nehézgépkezelő (földmunkagép) OKJ-s bizonyítvány
• „B” kategóriás jogosítvány
• Autószerelő végzettség

• A fenti elvárásokon kívül előnyt jelent:
• Építőgépkezelő jogosítvány az alábbi típusvizsgák valamelyikével: 3324, 1111, 1222, 1412, 5631, 4511 gépcsoportok

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Tát – Lábatlan – Almásfüzitő; Tatabánya – Tata – Szomód – Almásfüzitő vonzáskörzetében élők jelentkezését várjuk!

Amit ajánlunk:
• Versenyképes juttatási csomag.
• Jó hangulatú, lendületes és összetartó csapat.
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Jelentkezni önéletrajzzal lehet!

Egyéb adatok: Nehézgép szerelő, karbantartó

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Nehézgép szerelő, karbantartó